نماد اعتماد

زرین‌پال، نام آشنای پرداخت آنلاین در ایران، مسئولیت امنیت و سادگی مراحل پرداخت اینترنتی فروشگاه کی‌جویز را عهده‌دار است. اطلاعات مربوط به این درگاه پرداخت را می‌توانید در لینک زیر ببینید.

امنیت پرداخت اینترنتی

شرکت تجارت الکترونیک میهن ویژن (پردانو) به عنوان همکار مالی فروشگاه کی.جویز، باارائه درگاه امن پرداخت، ضمن داشتن پرونده نماد اعتماد الکترونیکی، دارای مجوزهای لازم از اداره کل ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری، ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی،مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و در نهایت گواهینامه امنیت دیجیتال (SSL Certificate)، نیز مسئولیت پرداخت‌های اینترنتی این فروشگاه را به عهده دارد.

امنیت پرداخت اینترنتی


درخصوص پرداخت‌های اینترنتی و برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده‌های احتمالی، لازم است همه نکات امنیتی این‌گونه پرداخت‌ها را بدانید و مشخصات بانکی خود را در هر سایت و درگاهی وارد نکنید!

برای شناسایی یک درگاه امن با یک درگاه جعلی همیشه نسبت به این روش پرداخت اطلاعات خود را به‌روز کنید.


در صورتی که به هر دلیل تمایلی به پرداخت اینترنتی نداشتید، می‌توانید در فرم ثبت سفارش، روش انتقال مستقیم (کارت به کارت) را انتخاب کنید که در این حالت یک شماره کارت به شما ارائه خواهد شد و می‌توانید با مراجعه به ATM (عابر بانک)، مبلغ صورتحساب خود را به روش «کارت به کارت» واریز فرمایید.