نماد اعتماد

شرکت تجارت الکترونیک میهن ویژن (پردانو) به عنوان همکار مالی فروشگاه کی.جویز، باارائه درگاه امن پرداخت، ضمن داشتن پرونده نماد اعتماد الکترونیکی، دارای مجوزهای لازم از اداره کل ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری، ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی،مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و در نهایت گواهینامه امنیت دیجیتال (SSL Certificate)، مسئولیت پرداخت‌های اینترنتی این فروشگاه را به عهده دارد.

 

شرکت تجارت الکترونیک میهن ویژن (پردانو)


درخصوص پرداخت‌های اینترنتی و برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده‌های احتمالی، لازم است همه نکات امنیتی این‌گونه پرداخت‌ها را بدانید و مشخصات بانکی خود را در هر سایت و درگاهی وارد نکنید!

برای شناسایی یک درگاه امن با یک درگاه جعلی همیشه نسبت به این روش پرداخت اطلاعات خود را به‌روز کنید.

در نوار آدرس بالای صفحه درگاه پرداخت بانکی، حتماً عبارت //:https ابتدای آدرس باشد، همچنین می‌توانید در فیلدهای درخواستی، یکی از موارد خواسته شده (مثلاً رمز دوم کارت) را به صورت اشتباه وارد کنید! در این صورت اگر درگاه اصلی بانک باشد، پیام خطا گرفته و دوباره شما را مجبور به واردکردن شماره صحیح می‌کند، درحالی‌که در سایت‌های جعلی به دلیل دسترسی نداشتن به اطلاعات محرمانه بانکی، این اتفاق نیفتاده و پرداخت را موفقیت‌آمیز اعلام می‌کند!


در صورتی که به هر دلیل تمایلی به پرداخت اینترنتی نداشتید، می‌توانید در فرم ثبت سفارش، روش انتقال مستقیم را انتخاب کنید که در این حالت یک شماره کارت به شما ارائه خواهد شد و می‌توانید با مراجعه به ATM (عابر بانک)، مبلغ صورتحساب خود را کارت به کارت کنید.