راهنما و شرایط بازگشت وجه

توصیه ما این است که ابتدا از انتخاب محصول خود اطمینان کامل به دست آورید و سپس اقدام به خرید نمایید. می‌توانید با خواندن دقیق توضیحات هر محصول و همینطور دیدن ویدئوهای کی.جویز و در صورت لزوم ارسال سوال خود از طریق راه‌های ارتباطی با کی.جویز، ابتدا ابهامات خود را رفع کرده و سپس اقدام به خرید نمایید. با این حال ممکن است با توجه به بررسی تمام شرایط، پس از خرید، نظرتان عوض شود و بخواهید محصول را برگردانید.

در این صورت:

  • اگر سفارش شما تا قبل از ارسال کنسل شود، مبلغ پرداختی شما پس از کسر کارمزد بانکی واریز وجه به شماره کارتی که در اختیار سایت قرار می‌دهید، برگشت داده می‌شود.
  • اگر سفارش شما پس از ارسال، کنسل شود، ابتدا با پشتیبان فروش (۲۸۴۲۵۸۶۸ ۰۲۱) تماس گرفته و تصمیم خود را گزارش داده و مرسوله را ظرف ۱۴ روز از تاریخ ثبت سفارش، به نشانی کی.جویز (همکاران پشتیبانی در اختیار شما خواهند گذاشت) بفرستید. به محض دریافت محصول و تایید بخش فروش مبنی بر سالم بودن محصول و عدم استفاده از آن، مبلغ پرداختی شما پس از کسر هزینه ارسال اولیه، به شماره کارتی که در اختیار سایت قرار می دهید، برگشت داده می‌شود.
    ذکر این نکته ضروریست که در صورت استفاده از شرایط ارسال رایگان برای خرید، مبلغی که به عنوان تخفیف ارسال برای شما منظور شده بود، از مبلغی که برگشت داده خواهد شد، کسر می‌شود.

به منظور رعایت حقوق طرفین و با توجه به حساسیت مواد و بهداشتی بودن بعضی از محصولات و همینطور ایجاد صدمات ناشی از بازکردن محصول برای بسته بندی کالا، محصولی که باز شده باشد، تحت هیچ شرایطی برگشت پذیر نخواهد بود.